Služby TORO VM a. s. Vysoké Mýto                                                                                              
Media TORO - pojízdné velkoplošné LED obrazovky

Při stavbě media TORO auta jsme dbali především na kvalitu a originalitu. Proto velkoplošné LED obrazovky umístěné na autě mají nejkvalitnější obraz mezi ostatními mobilními obrazovkami v Evropě. Největší výhodou media TORO auta je jeho mobilita. Může se pohybovat po zvolené trase, nebo stát na určeném místě. Pohyb auta je neomezen a dostane se všude. Pro efektivnost reklamy děláme maximum.

Zakládáme si na seriozním přístupu a vystupování. To je jeden z důvodů, proč je na našem autě unikátní videomonitorig, kterým klienti mohou kdykoliv maximálně kontrolovat svou reklamní kampaň. Media auto Vám zajistí, že dvě velkoplošné LED obrazovky s Vaší reklamou mohou během jednoho dne stihnout projíždět městem a zastavovat na nejfrektovanějších místech, prezentovat Vaší firmu na veletrhu a poté vítat fanoušky před hokejovou arénou. Jděte Vašim zákazníkům naproti! Individuální propagace je určena pro jednu reklamu nebo pro malý počet reklam. Pohyb auta určuje klient. Auto s reklamou se může pohybovat po libovolné trase, může stát na požadovaném místě, může se účastnit společenských akcí.....záleží na klientovi. Pohyb auta, počet dní propagace a cena se řeší osobně.
kontakt: Milan MANDÍK, tel.: +420 724 385 588, e-mail: media@torovm.cz
Copyright © 2015 Toro VM a. s. Vysoké Mýto  |  Všechna práva vyhrazena

Firma TORO VM a.s. otevřela pro motoristy, kteří jezdí na ekologická paliva CNG a LPG novou čerpací stanici, která je umístěna u vjezdu do Vysokého Mýta od Hradce Králové. Výstavbu zajistila firma Bonett na klíč. Čerpání CNG je s nepřetržitým bezobslužným provozem s možností využití platebních karet a clearingových karet. Čerpání LPG je s obsluhou s otvírací dobou pondělí až pátek od  6,30 -  do 18,00 hod. sobota až neděle  8,00 - 18,00 hod. Při každém načerpání LPG dostane zákazník od nás dárek. Prověřenou 100 % kvalitu prodávaného LPG nám zajišťuje dodavatel firma Kralupol. Dále jsme rozšířily naše služby i o prodej propanbutanových lahví za velmi výhodné ceny.
Nová plnící stanice CNG a LPG TORO VM ve Vysokém Mýtě
pojízdná reklama  |  sportovní akce  |  promo akce  |  veletrhy  |  výstavy  |  koncerty  |  společenské akce |  live show