Také  na motorestu pro vás připravujeme akce Prezentace našich masných výrobků s jejich ochutnávkou. Využijte též pronájmu našich velkých prostor k pořádání firemních večírků, školení (k dispozici dataprojektor!), besed, prezentací, promoakcí, rodinných oslav či svateb a jiných akcí. Záleží jen na Vašich přáních. Připravíme vám bohaté občerstvení ve formě rautů, švédských stolů, zabijáčkových dobrot nebo i vegetariánského občerstvení, aj.
Kromě kvalitní kuchyně je možnost ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením. K dispozici jsou 2-lůžkové, 3-lůžkové pokoje a apartmán. Je pro vás připraveno pohodlné ubytování za velmi příznivé ceny.  Věříme, že se již po vaší první návštěvě k nám budete rádi vracet a naše restaurace se stane pevným bodem všech vašich cest. Svou polohou a vybavením je motorest ideálním místem pro pracovní schůzky. Rodiny mohou ocenit dětský koutek na zastřešené terase.

Pohodlné ubytování za příznivé ceny
Pořádání firemních a rodinných akcí
Motorest TORO Vysoké Mýto
Motorest TORO Vysoké Mýto a HOTEL česká FARMA Dolní Dvůr                                               
Najdete nás hned u hlavní silnice E35 při  výjezdu z Vysokého Mýta na Hradec Králové.
Motorest Toro nabízí pořádání rodinných oslav, firemních večírků a akcí. Zveme vás do naší nově otevřené letní zahrádky - vybudovali jsme nový gril, udírnu a také pec na chleba nebo pizzu.
K dispozici máme také dětský koutek a pódium pro živou či reprodukovanou hudbu.
U plovárny 173, 566 01 Vysoké Mýto | tel.: 602 487 388, 602 710 544 | e-mail: motorest@torovm.cz
Odpovědný vedoucí: Tomáš Bystřický | tel.: 602 710 544 | e-mail: bystricky@torovm.cz
Ideální místo pro odpočinek na cestách
Zastavte se v našem motorestu na dobré jídlo, pití či odpočinek. Najdete ho hned u hlavní silnice E35 při  výjezdu z Vysokého Mýta na Hradec Králové. Máme k dispozici velké parkoviště, kde své místo naleznou i větší dodávky či kamiony. Každý den připravujeme nové polední menu. Posedět můžete v nekuřácké restauraci nebo v kuřáckém salonku. V letních měsících je pro vás otevřen i venkovní terasa. Zde připravujeme venkovní grilování a rožnění. Přejeme vám štastnou cestu a těšíme se na vaší návštěvu.
HOTEL česká FARMA Dolní Dvůr
Copyright © 2015 Toro VM a. s. Vysoké Mýto  |  Všechna práva vyhrazena


Hotel je zaměřen především na ubytování rodin s dětmi, aktivní hosty a na návštěvníky, kteří hledají klidné místo uprostřed nádherné přírody Krkonoš. Ideálním pro svoje umístění a vybavením je i pro organizované pobyty větších skupin - firemní teambulding, zážitkové pobyty, apod..
Hotel je sice „ na samotě u lesa”, ale nabízí veškeré zázemí pro vaši dovolenou. Přijeďte si odpočinout, zasportovat, zarelaxovat a nabrat nových sil. Těší se na Vás ochotný personál v moderně zařízeném  hotelu s celkovou kapacitou 54 lůžek, jídelna s restaurací má kapacitu 80-100 míst. Připraveny pro vás máme rodinné pokoje i větší apartmány s infrasaunou. U nás naleznete hernu i hřiště pro děti. Prostornou jídelnu s bufetovým programem hotelového stravování. Domácí kuchyni s využitím lokálních surovin od prověřených dodavatelů - TORO VM a.s., členů české FARMY. Nabídku bezlepkových jídel i dětských menu. Bar s nabídkou vynikající kávy Lavazza.HOTEL česká FARMA

543 42 Dolní Dvůr 56 | Ředitel hotelu: Ing. Milan Mandík | tel.: 602 487 398

tel.: 724 319 412 | e-mail: hotel@ceska-farma.cz | www.ceska-farma.cz


Sportovní vyžití - tenisové, volejbalové, fotbalové hřiště, basktetbalové koše. Lyžárnu, kolárnu. Svah pro sáňkování. Velký letní altán s krbem, grilem i udírnou. Venkovní bar. Vodní nádrž pro rekreační rybolov. Bezplatné parkoviště. To vše umístěné v nádherném prostředí KRNAPu. V zimě je hned pod hotelem lyžařský areál Ski Family Dolní Dvůr. Kdy nazujete lyže u hotelu a zpátky dojedete také až k hotelu na lyžích. Tudíž žádné otravné přejíždění. V dosahu 400m skiareál Luisino údolí. Nedaleko Herlíkovice, Bubákov, Černý Důl. V okolí naleznete velké množství běžeckých tratí v délce 30 km navazující na hlavní běžecké tratě. Léto je ideálním časem pro odpočinek, houbaření, turistiku či vyjížďky na kole či koních. Okolí Dolního Dvora  je protkáno sítí turisticky značených stezek a cyklotras.


ubytování - stravování | rodinné oslavy | svatební hostiny | firemní akce | školení | odpočinková i sportovní dovolená

snadná dostupnost všech skiareálů | lyžařská škola pro děti | lyžařský vlek v místě
Hotel je na klidném místě, uprostřed nádherné přírody Krkonoš