O společnosti TORO VM a.s. Vysoké Mýto
Společnost TORO VM a.s. Vysoké Mýto se zabývá potravinářskou výrobou. Její záběr je poměrně široký - od provozování jatek, přes hostinskou činnost na motorestu TORO, až po vlastní prodejny masa a uzenin ve Vysokém Mýtě. V roce 2013 ukončila naše firma svoji uzenářskou výrobu a založila novou firmu česká FARMA s.r.o., která na tuto tradiční vysokomýtskou výrobu uzenin navázala. Bližší informace zjistíte v sekci uzenářská výroba. V roce 2014 jsme se rozhodli využít opuštěné výrobní prostory a začali jsme se zabývat tradiční ruční  výrobou ovocných sirupů, moštů a džemů do skla. Více si o této výrobě, novinkách a sortimentu najdete v kolonce výroba a prodej.

Jsme šetrní k přírodě, jezdíme na CNG
Trendem poslední doby jsou auta na alternativní pohon. Jedním z nich je také zemní plyn, skrývající se pod jednoduchou zkratkou: CNG (Compressed Natural Gas). Oproti zkapalněnému propanbutanu (LPG) se v případě CNG jedná o stlačený zemní plyn. Skládá se z 98 % z metanu (CH4), a způsobuje proto výrazně méně škodlivin než benzin a nafta. Tady lze hledat i důvod, proč je CNG stále populárnější.V Evropě jezdí na CNG asi 1,1 milionu vozidel, k dispozici jim je na 3000 plnicích stanic. Důvodem pro rozmach CNG je fakt, že ve srovnání s benzinem nebo naftou je CNG bezpečnější, levnější a ekologičtější. Na prvním místě je to menší produkce škodlivých látek a CO2 . Na rozdíl od LPG je CNG lehčí než vzduch - nemohou se tvořit žádné explozivní látky, výrobce zaručuje vysokou antidetonační stálost. Provozní náklady jsou ve srovnání s naftou o třetinu nižší, v porovnání s benzinem až o 50 %. Také TORO VM a.s. se rozhodlo využít tyto výhody a pořídili jsme si několik vozidel na tento alternativní pohon. V současné době máme čtyři auta - jedno k přepravě zvířat a tři nákladní skříňové chladící vozy pro rozvoz masa a uzeniny.
Tento alternativní zdroj má
nemalé výhody pro spotřebitele
i pro životní prostředí.
Jatky
Jatky TORO VM a.s. jsou certifikovanou bioporážkou.  Tyto jatky, s číslem 5391002010, splňují nejpřísnější evropské a české hygienické normy. Porážka zvířat je prováděna ve dvou provozech schválených pod jedním číslem CZ 1176 s oválným razítkem, což umožňuje vývoz masa do zemí evropské unie. Probíhá zde porážka hovězích kusů, vepřů, telat, ovcí apod. Nákup zvířat je zde prováděn podle platných norem EU-SEUROPU se zaměřením na kvalitu masa. Většina produkce vepřového masa vychází z našich vlastních chovů, čímž zabezpečíme kvalitu a čerstvost masa. Na zdravotní nezávadnost porážených kusů zvířat a dodržování schváleného systému HACCP neustále dohlíží státní veterinární správa. Tímto je zaručena nejvyšší kvalita zpracování masa. Doprava zvířat na jatka je zabezpečena nepřetržitě vlastním speciálním vozidlem.


Prodejny TORO
V našich prodejnách si vyberete z širokého sortimentu čerstvého masa z vlastní porážky, uzenářských výrobků, vařených výrobků či specialit, které jsou denně doplňovány z naší uzenářské výrobny na Choceňské ulici ve Vysokém Mýtě. V naší nabídce najdete také tradiční uzenářské výrobky ve skle. V zimní sezóně nabízíme široký program zabijačkových specialit, v létě bohatý grilovací program (uzené kýty, speciality na gril). Rádi pro vás připravíme dárkové poukazy nebo dárkové balíčky, bližší informace žádejte na prodejnách.
Jatky TORO VM a. s. Vysoké Mýto                                                                                                


Krmiva pro masožravá zvířata
Firma TORO VM a.s. se zabývá také výrobou krmiv pro masožravá zvířata. Zpracováváme různé organické přebytky a krmné maso vznikající v provoze našich jatek. Veškerá krmiva jsou vyráběna z masa, bez použití chemických přísad, které prodlužují údržnost výrobků, ale zároveň škodí vašim zvířecím mazlíčkům.

Copyright © 2015 Toro VM a. s. Vysoké Mýto  |  Všechna práva vyhrazena

Propagační tiskoviny ke stažení

Do našeho sortimentu patří: syrová chlazená krmiva, syrová mrazená krmiva, vařená mrazivá krmiva, sušená krmiva pamlsky, konzervy pro psy. Naše krmiva s názvem Ben překvapí Vás i vašeho čtyřnohého přítele nejen svou kvalitou ale i velmi příznivou cenou. Výroba a prodej těchto výrobků probíhá přímo v areálu jatek firmy TORO VM a.s. ve Vysokém Mýtě.
Znovu jsme pro vás otevřeli podnikovou prodejnu přímo u výrobny, kde od pondělí do pátku zakoupíte čerstvě bourané vepřové a hovězí maso a široký sortiment uzeniny vlastní výroby. Každé úterý a čtvrtek zde zakoupíte teplé uzené z udírny. Kromě tohoto tradičního sortimentu najdete v našich prodejnách výrobky rychlého občerstvení, jako jsou výborné chlebíčky, bagety a čerstvé saláty, které pro vás připravujeme na motorestu TORO.

V našich prodejnách vám nabízíme také kvalitní  farmářské výrobky od místních  dodavatelů - zakoupíte  u nás specielní pekařské výrobky, mléčné výrobky z nedaleké minimlékárny a ostatní vybrané speciality od regionálních výrobců. Prodáváme také bourané i nebourané vepřové půlky z vlastních jatek.

Veškerý náš sortiment si můžete zakoupit nebo objednat a vyzvednout také na prodejně v Dolním Dvoře. Přivítáme veškeré vaše podněty, připomínky a náměty ke zkvalitnění naší nabídky a služeb. Veškeré tyto podněty může směřovat na e-mail: mandik@torovm.cz.